Butai Vilniuje su pilna apdaila – patogus variantas

Butai Vilniuje su pilna apdaila

Nekilnojamojo turto pirkimas sostinėje yra ypač aktyvus, tačiau tai lemia ir didėjančias kainas, nors jos nelabai gąsdina nusprendusius įsikurti šiame mieste. Vienareikšmiškai galima teigti, kad populiariausieji yra naujos statybos namai ir butai, kurie sparčiai statomi naujuose Vilniaus rajonuose. Tačiau labai dažnai naują butą įsigiję žmonės būna pirmieji jo gyventojai, todėl neretai tenka jo įrengimu pasirūpinti patiems, aišku, tai yra ir pliusas, kadangi galima iš karto susikurti norimą interjerą, o ne taikytis prie jau esamo ir kažką keisti. Tačiau kartais tokie butai būna netgi be vidinės apdailos, tuomet tenka rūpintis ne tik baldais, bet ir statybine dalimi. Tai ne visiems yra patrauklu, todėl labai patogu pirkti būstą su jau padaryta pilna apdaila.

Butai Vilniuje su pilna apdaila

Nekilnojamojo turto eksperto komentaras apie tendencijas Vilniuje

Sostinę galima išskirti iš visų kitų Lietuvos miestų, kadangi joje nekilnojamojo turto rinkos dinamika yra pati didžiausia. Daugiausiai tai lemia nemažas skaičius žmonių, kurie atvyksta ir pasilieka gyventi Vilniuje, todėl natūralu, kad jiems reikia gyvenamosios vietos. Taip pat prie to smarkiai prisideda ir verslas ir praktiškai kiekvienos naujos užsienio kompanijos atėjimas į Vilnių lemia tai, kad didėja nekilnojamojo turto poreikis. Visa tai lemia ir didėjančias kainas, nors jos dar išlieka pakankamai racionalios. Populiariausi yra naujos statybos būstai ir galėtų būti išskirti butai Vilniuje su pilna apdaila, kurie tampa vienu iš pagrindinių pasirinkimų jaunoms šeimoms, kurios nusprendė savo gyvenimą tęsti ir susieti su sostine.

Ar butai Vilniuje su pilna apdaila daug brangesni?

Apdaila tikrai nėra tas dalykas, kuris labiausiai lemia naujo buto kainą, kadangi didžiausia suma yra mokama už pačio namo statybas ir jo sklypą, ypač jeigu jis yra neblogoje vietoje. Tačiau visai natūralu, kad butas su pilna apdaila kainuos kažkiek brangiau, negu, pavyzdžiui, be vidinės apdailos. Bet nereikėtų pamiršti, kad įsigijus pastarąjį būstą tektų patiems rūpintis jo apdaila, o tai ne tik papildomos išlaidos, bet ir papildomas laikas, kurį reikėtų pralaukti prieš įsikeliant į naujus namus. Todėl bendrai vertinant būstas su pilna apdaila nėra daug brangesnis ir jo kaina nėra iškelta neobjektyviai, tad tai visai racionalus sprendimas nenorintiems rūpintis techniniais bei statybiniai niuansais.

Kiti pasiūlymai