Ar butai Vilniuje Senamiestyje išskirtiniai tik savo vieta?

butai Vilniuje Senamiestyje

Dažniausiai senamiestyje įsikūrę butai vertinami kaip išskirtiniai dėl savo vietos, būtent dėl to jų ir kaina būna gerokai didesnė už panašų būstą, esantį tolėliau nuo miesto centro, tačiau ar tik vieta yra vienintelis jų išskirtinumas? Specialistai teigia, kad ne tik tai. Kadangi tai senesnės statybos namai, todėl ir jų interjeras, ir išplanavimas yra kitoks, negu tų, kurie buvo statomi jau vėlesniais laikais. Tai yra dar vienas pagrindinis jų išskirtinumo bruožas, kadangi nieko panašaus nerasime sovietmečiu statytuose namuose, aišku, šiuolaikiniai būstai taip pat pasižymi išskirtiniu išplanavimu, tačiau ir jie skiriasi nuo seniausiųjų Vilniaus namų ir vien tas faktas, kad jie stovi jau ne vieną dešimtmetį, prideda jiems savotiško išskirtinumo, nes tai yra kartu ir istorija.

butai Vilniuje Senamiestyje

Kokios vietos sostinėje patraukliausios verslininkams?

Nemaža dalis verslo sėkmės gali priklausyti nuo strategiškai geros vietos pasirinkimo, aišku, tai lemia dar verslo specifika, bet tradiciniai verslai, tokie kaip parduotuvės, maitinimo įstaigos tikrai nemažai priklausomi nuo vietos. Juk ten, kur žmonių srautas didžiausias, ten ir didžiausia tikimybė, kad šiose vietose apsilankys klientai. Todėl butai Vilniuje Senamiestyje yra pati patraukliausia vieta verslininkams, kadangi ten jie gali įrengti savo patalpas ir taip būti užtikrinti dėl didelio žmonių srauto, kurį tik belieka nukreipti į savo erdves. Be to, senamiestyje lankosi ir daugybė turistų iš užsienio šalių, o tai dar labiau praplečia rinką ir padidina galimybes uždirbti verslui.

Butai Vilniuje Senamiestyje ir kiek jų priklauso įmonėms?

Daugumai įprasta, kad butai priklauso žmonėms kurie ten ir gyvena, tačiau dabar nemaža dalis nekilnojamojo turto senamiestyje priklauso ne jų gyventojams, bet ten komercinę veiklą vykdančioms įmonėms. Dėl savo specifinės ir strategiškai patogios vietos jie ypač paklausūs tarp verslininkų, kadangi būtent į senamiestį susirenka daugiausiai žmonių ir daugiausiai turistų, o tai reiškia, kad ten yra didžiausia tikimybė uždirbti. Tačiau istorinėje miesto dalyje statybos yra smarkiai apribotos, todėl tenka rinktis iš to, kad jau pastatyta gerokai anksčiau. Tai ir lemia, kad nemaža dalis būstų, ypač populiariausiose senamiesčio gatvėse, pirmuose auštuose yra įvairių įmonių nuosavybė ar jos nuomojasi šiuos būstus ir ten vysto verslą.

Kiti pasiūlymai