Ar brangūs butai Vilniuje Naujamiestyje?

butai Vilniuje Naujamiestyje

Kaip, tikriausiai, žinote Vilniuje būsto kainos labai priklauso ir nuo rajono, todėl ir į tai reikia atsižvelgti renkantis naują gyvenamąją vietą. Aišku, Naujamiestis nėra senamiestis, todėl jame kainos bus kažkiek žemesnės, tačiau tai tikrai nėra vienas iš pigesnių Vilnius rajonų. Kadangi jis netoli centro, turi pakankamai neblogą susisiekimą su dauguma sostinės vietų, be to, ten nemažai naujos statybos namų, būtent kuriuose dažniausiai ir pardavinėjami butai. O visa tai lemia, kad ir jų kaina nebus labai žema. Aišku, galima ir šiame rajone rasti įvairių variantų priklausomai nuo jūsų individulių poreikių, kuriuos reikėtų įsivertinti dar prieš pradedant paieškas ir nepamiršti susidėlioti savo prioritetų. Ir tik tuomet jau rinktis būstą pagal jo kainą.

butai Vilniuje Naujamiestyje

Kur didžiausia būsto paklausa Vilniuje?

Visame mieste yra labai didelė nekilnojamojo turto paklausa, jeigu jį palyginsime su kitais Lietuvos miestais, tačiau galima išskirti ir konkrečius sostinės rajonus, kur ta paklausa yra didžiausia. Apibendrintai galima būtų pasakyti, kad tai yra pakankamai nauji rajonai, kuriuose dar vis statoma nemažai naujų daugiabučių. Jeigu žiūrint arčiau centro, tuomet vieni paklausiausių yra butai Vilniuje Naujamiestyje, kuris nėra naujas rajonas, tačiau anksčiau jis nebuvo toks apgyvendintas žmonių. Tarp kiek tolėliau nutolusių nuo centro rajonų vienareikšmiai lyderiai galėtų būti Pilaitė ir Perkūnkiemis, kur anksčiau praktiškai buvo tuščia, o dabar ten šalia vienas kito dygsta daugybė daugiabučių ir būtent ten keliasi labai nemaža dalis Vilniaus gyventojų.

Kodėl butai Vilniuje Naujamiestyje yra tokie populiarūs?

Tai lemia ne vienas faktorius, o visa jų visuma, iš kurios gaunamas pakankamai optimalus variantas besirenkantiems būstą Vilniuje. Pirmiausia, pats rajonas išsidėstęs netoli senamiesčio, todėl miesto centrą galima pasiekti labai greitai, o tai tikrai patogu Vilniuje, kur piko valandomis kelionės gali užtrukti ir ne visai trumpai. Be to, šiame rajone yra pakankamai nemažas pasirinkimas naujos statybos butų, kurie yra dabar pats populiariausias pasirinkimo variantas tarp naują būstą įsigyjančių žmonių. O ir kainos už tokius butus dar nėra labai didelės, jeigu palyginsime jas su kituose rajonuose parduodamu būstu. Tad šie ir yra pagrindiniai kriterijai, kodėl Naujamiesčio rajonas atrodo labai patrauklus daugumai naują būstą nusprendusių įsigyti žmonių.

Kiti pasiūlymai