Ar daug kainuoja butai Vilniuje Antakalnyje?

butai Vilniuje Antakalnyje

Svarbu žinoti, kad visame Vilniaus mieste butų kainos nėra labai žemos, todėl net ir mažiau populiariuose rajonuose gali tekti pakloti sąlyginai nemažai pinigų. Be to, Antakalnis nėra nepopuliarus rajonas, kadangi jis turi pakankamai neblogą susisiekimą su miesto centru, be to, pagrindinė gatvė yra tarp upės vienoje pusėje ir miško kitoje, todėl ir laisvalaikį galima leisti arčiau gamtos, o tai irgi lemia didesnę kainą. Tačiau ji kažkiek sumažėja dėl pakankamai senų namų, nes šiame rajone praktiškai nerasite naujos statybos butų, tai nėra naujas rajonas ir laisvos vietos naujoms statyboms jame nelabai yra, todėl žmonės priversti rinktis iš senesnės statybos pastatų.

butai Vilniuje Antakalnyje

Būsto rinkos tendencijos senesniuose Vilniaus rajonuose

Senesni rajonai neretai siejami su miesto centru ar netgi senamiesčiu, o ten būstas turi pakankamai nemažą paklausą, aišku, pirkimą pakankamai apriboja itin aukštos kainos miesto širdyje. Tačiau tiek pats sostinės senamiestis, tiek Užupio rajonas yra vieni geidžiamiausių, tačiau juose įsikuria tikrai ne kiekvienas. Kalbant apie kitus nenaujus rajonus, gali būti išskirti butai Vilniuje Antakalnyje ir nors ten nemažai namų, tačiau jie nėra tokie populiarūs ir ten gyventojai neretai išlieka tie paties, kurie jau gyvena ne vieną dešimtmetį, kadangi naujakuriai žvalgosi labiau į naujus rajonus. Yra ir Lazdynai bei Naujininkai, kuriuos galima vadinti atgimstančiu rajonu, kadangi būsto pirkimo tendencijos jame smarkiai pasikeitusios. Ir, jeigu anksčiau nedaugelis norėjo ten apsigyventi, tai dabar viskas smarkiai keičiasi ir tikėtina, kad ateityje bus netgi priešingai.

Ar butai Vilniuje Antakalnyje turi paklausą?

Visi butai sostinėje turi paklausą tik dar viskas priklauso nuo jų kainos. Antakalnis neretai yra apibūdinamas kaip nenaujas rajonas, kadangi jame tikrai nesutiksite daug naujos statybos namų, o ir gyventojų kontingentas gerokai skirsis nuo naujausių Vilniaus rajonų, kuriuose daugiausiai kuriasi jaunos šeimos. Tačiau galimybė gyventi pakankamai netoli centro, kur yra tikrai patogus susisiekimas ir sąlyginai neaukštos būsto kainos dėl jų senesnių statymo metų, sužavi ne vieną žmogų. Šis rajonas yra mėgstamas ir studentų, aišku, jie būsto neperka, tačiau išsinuomoja tikrai ne vienas, kadangi netoliese yra studentų miestelis, kur jie ne tik gyvena, bet ir mokosi, tad iki paskaitų šiame rajone nėra toli.

Kiti pasiūlymai