Verkių ketvertas – Kotedžai patogiam šeimos gyvenimui!

„Verkių ketvertas“ – tai naujas ir išskirtinis blokuotų namų kompleksas Verkiuose, Vilniaus mieste. Kompleksą supa nuostabi gamta ir miškas, esantis greta, o netoliese – Verkių regioninis parkas, kuriame gausu išvystytos aktyvaus laisvalaikio ir poilsio infrastruktūros. Tai išskirtiniai namai, ieškantiems būsto ramiame gamtos prieglobstyje, tačiau nenorintiems nutolti nuo Vilniaus miesto teikiamų patogumų.

Nedidelis, vos 4 soblokuotų namų kompleksas yra saugus ir uždaras, tad rūpintis dėl savo  šeimos privatumo  nebereikės. Greta – prestižinė ir tvarkinga  kaimynystė, o V. Kuzmos gatvė – bene ramiausia ir atokiausia nuo transporto šurmulio visoje apylinkėje.

Gyvenimas „Verkių ketverte“ – tai kokybiško ir pilnavertiško šeimos gyvenimo pasirinkimas. Čia įsikursiančios šeimos mėgausis erdviais namais, kurių kiekvieno bendras plotas siekia net 250 m², o bendras kiekvieno buto sklypas – 5 arai. Galimybė mėgautis erdviu pietiniu kiemeliu ir terasa, kiekvienam šeimos nariui bei augintiniui – didžiulis privalumas.

Plačiau: http://www.verkiuketvertas.lt

„Verkių ketverto“ kompleksas yra itin patogioje geografinėje lokacijoje. Iš čia –  puikus susisiekimas tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu su miesto centru (vos 400 m. iki Santariškių stotelės, iš kurios važiuoja greitieji 1G, 2G bei kiti autobusai), netoliese – 2 lopšeliai-darželiai, keli prekybos centrai, puikus susisiekimas asfaltuotomis gatvėmis tiek Geležinio Vilko gatve tiek Kalvarijų g.

Ypatingai rami vieta, kadangi V. Kuzmos gatvė – bene atokiausia nuo transporto šurmulio bei aktyvaus eismo visoje apylinkėje. Kompleksą supa tvarkinga kaimynystė ir bendruomenė.

Vos už kelių žingsnių – miškas bei Verkių regioninis parkas, tad gyvenantys „Verkių ketverte“ nuolatos mėgausis švariu oru bei gamtos teikiamais malonumais. Nenutolę nuo namų, gyventojai atras veiklos visai savo šeimai, kadangi iki bendruomeninio aikštyno ir teniso kortų – vos 500 m., o Verkių regioniniame parke gausu aktyvaus laisvalaikio bei poilsio infrastruktūros, lankytinų objektų, rekreacinių zonų. Mylintiems gamtą ir aktyvų laisvalaikį – tai tobula oazė, kurioje ištisus metus gausu atrakcijų visai šeimai.

Šiuo metu kvartalo bendruomenė intensyviai dirba su savivaldybe dėl likusios Kuzmos g. dalies asfaltavimošaligatvių ir apšvietimo.

Jau parengtas ir suderintas gatvės projektas, gautas leidimas statybai. Šiuo metu gatvės bendruomenė su savivaldybe rengia konkursą šių trūkstamų gatvės elementų statybai. Planuojama užbaigti visus darbus iki 2019 m. rudens. Į parduodamo turto kainą įskaičiuoti namui tenkantys mokėjimai už tinkamą gatvės įrengimą.

Jau labai greitu metu „Verkių ketverto“ namų gyventojai džiaugsis ne tik gamtos prieglobsčiu, bet ir pilnavertiškai naudosis visais miesto infrastruktūrosprivalumais.

SUSIDOMĖJOTE? PASKAMBINKITE!

Kiti pasiūlymai