Sostinės Parkas – Kotedžai miškų apsuptyje

Sostinės parkas tai naujas individualių namų kvartalas Vilniuje. Mišku apsuptoje 10 hektarų teritorijoje suformuota du šimtai namų valdos sklypų nuo 6 – 13 arų. Čia lengvai išsirinksite sau tinkamiausią!

Sostinės parkas yra tik 8.5 km nuo miesto centro, o sklypų kainos yra išskirtinai žemos – 20.000 Eur, todėl namas su sklypu, kainuoja tiek, kiek galėtų kainuoti vien sklypas.

Projektas įsikūręs tarp Panerių kraštovaizdžio draustinio ir Valstybinio miško, dalis parduodamų sklypų ribojasi su mišku, turi prieigą prie pasivaikščiojimo takų ir slidinėjimo trasų, netoliese akis džiugina atsiverianti miesto panorama.

Čia gausu žalumos, todėl puikiai pailsėsite ir atsipalaiduosite po kasdieninės miesto rutinos.

Vos 5 min atstumu plėtojami nauji traukos centrai – prekybos ir verslo centrai “IKEA”, “Nordika”, “Senukai”, “Lidl” ir kt., ne tik sukuria geresnes gyvenimo sąlygas pietinio regiono gyventojams, tačiau taip pat didina teritorijos, sklypų vertę. “Sostinės parkas” – protinga investicija planuojantiems investuoti į nekilnojamąjį  turtą.

Mažiesiems kvartalo gyventojams bus suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės ir pramogos, visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaimynyste, gyventi su jaunais, ambicingais ir panašiai mąstančiais žmonėmis. Tai naujai besikurianti gyvenvietė, todėl čia viskas bus nauja, modernu ir šiuolaikiška.

Pamirškite kaimynų keliamą triukšmą, automobilių parkavimo problemas, administracinius mokesčius ir kitas problemas kylančias gyvenant daugiabučiuose arba sublokuotose namuose.“

Plačiau: http://www.sostinesparkas.lt

Privalumai

IŠSKIRTINĖ VIETA

„Sostinės parkas“ yra vos 8.5 km nuo miesto centro, todėl namus pasieksite asfaltuotu keliu išvengdami kamščių ir švariu automobiliu. Čia išvystyta infrastruktūra: tvarkingi ir valomi keliai, mokykla, vaikų darželis, prekybos centras, geras susisiekimas su miestu tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.

EKONOMIŠKUMAS IR VERTĖ

Individualiame sklype galite projektuotis energetiškai efektyvų namą su atskiromis šilumos, vandens ir nuotekų sistemomis. Tai užtikrins ekonomišką gyvenimą ir pastovius žemus būsto išlaikymo kaštus. Skaičiuojame, kad „Sostinės parkas“ gyvenvietėje dėl konkurencingų žemės sklypų kainų, dalinės apdailos individualų namą (A energetinio naudingumo klasė, 80-90 kv.m),  su atskiru 10 arų namų valdos sklypu, pasistatyti kainuos 90.000-100.000 Eur (įskaitant sklypo kainą ir komunikacijų kaštus).

SĄŽININGOS KAINOS

„Sostinės parke“  namų valdos sklypą įsigysite vos nuo 19000 Eur.  “Sostinės parkas” – bene vienintelis vystomas namų valdos sklypų kvartalas vos už 8.5 km nuo miesto centro, gamtos apsuptyje, čia tikrai išsirinksite, sklypą pagal individualius poreikius, nuo mažo iki itin didelio sklypo.

APLINKA

„Sostinės parkas“ yra tikra gamtos idilė, čia gausu žalumos. Todėl mėgausitės ramiais vakarais ir palydėsite dieną be triukšmo gamtos oazėje. Didžioji dalis sklypų ribojasi su Valstybiniu mišku ir Panerių kraštovaizdžio draustiniu, yra atokiau nuo pagrindinių miesto kelių ir šurmulio.

INFRASTRUKTŪRA

Vos per 5 min, asfaltuotu keliu, pasiekiami prekybos centrai: “IKEA”, “Nordika”, “Senukai”, “Elektromarkt” “Lidl” ir kt. Netoliese viešojo transporto stotelės, už 5 km darželiai, pradinės ir vidurinės mokyklos. Gyvenvietėje nutiesti kvartaliniai keliai. Įrengtos vaikų žaidimo aikštėlės, kad vaikams nereikėtų žaisti ant kelio, atnaujinamas miško poilsio takas.

Naujas kvartalas Vilniuje!

Projekto adresas: Šumsko g. 27, Vilnius
Koordinatės: 54.628234, 25.220363

Pasitarkite su mumis prieš priimdami svarbų sprendimą įsigyti sklypą savo būstui!

Pardavimo atstovai:

Greta Kniežaitė – Novikovienė
Tel. +370 646 03482

Jolita Černiavska

Daugiau informacijos: www.sostinesparkas.lt

Kiti pasiūlymai