Bendras interjeras virtuvė su svetaine

Bendras interjeras virtuvė su svetaine

Dar visai neseniai daugumoje butų virtuvė ir svetainė buvo visiškai skirtingos erdvės, kurios tarpusavyje praktiškai neturėjo nieko bendro, tačiau jau kuris laikas jos kuriamos ir įrenginėjamas kartu, toje pačioje patalpoje. Žmonės pastebėjo, kad būtent ten leidžia daugiausiai laiko ir viena didelė bei bendra erdvė leistų jiems būti kartu namuose. Taigi, nusprendus sujungti šias dvi patalpas tapo pakankamai natūralu, kad turėjo kažkaip susilieti bei susivienodinti jų interjeras, kadangi tai tapo bendra erdve. Todėl ir jų interjeras tapo bendras, o ir pačios erdvės nėra klasifikuojamos kaip atskiros, net neakcentuojama, kad jos yra sujungtos, todėl toks kambarys neretai dabar vadinamas valgomuoju.

Bendras interjeras virtuvė su svetaine

Kokios yra naujų būtų statybos tendencijos?

Didžiuosiuose miestuose nuolat vyksta naujų namų statybos, kadangi į juos atvyksta daugybė žmonių, kuriems reikia įsigyti būstą, tačiau dėl specifinio išplanavimo dauguma naujakurių ne itin patraukliai žiūri į sovietmečiu pastatytus namus ir mieliau renkasi naujos statybos būstą, nors jo kaina, dažniausiai, būna didesnė. Tačiau už ja gaunama ir savotiškų privalumų, vienas iš pagrindinių, tai netradicinis išplanavimas, kuris yra gerokai patogesnis ir kurio pagrindinis akcentas yra bendras interjeras virtuvė su svetaine. Būtent šioje erdvėje žmonės praleidžia daugiausiai laiko ir toks yra vienas iš pagrindinių poreikių renkantis naują būstą. Be to, nemaža dalis naujų namų turi požemines automobilių aikšteles, kadangi mašinų dabar yra tikrai daug, o vietos kiemuose joms laikyti nėra pakankamai, tad toks variantas puikiai išsprendžia kylančią problemą.

Bendras interjeras virtuvė su svetaine ir kaip susikurti geriausią variantą?

Tokia bendra erdvė yra didžiulis namų privalumas, kurį šiais laikais vertina dauguma žmonių. Tačiau tokioje sąlyginai didelėje erdvėje viską tinkamai bei gražiai išdėstyti gali būti iššūkis tikrai ne vienam. Ypač norint susikurti kaip įmanoma geriausią variantą. Bet tai padaryti nėra labai sudėtinga ir tikrai įmanoma be interjero dizainerių pagalbos, nors jeigu turite papildomų pinigų, ji gali visada padėti kaip ir bet kuri kita papildoma paslauga. Tereikia pabandyti įsivaizduoti esant toje erdvėje, kaip viskas galėtų atrodyti ir po ją pavaikščioti, tai leis geriausiai įsivertinti, ar jūsų vizija yra praktiški patogi. Svarbu neskubėti visko užstatyti naujais baldais prieš tai gerai neapgalvojus, kadangi vėliau kažką keisti yra gerokai sunkiau, o tuščioje erdvėje mintyse eksperimentuoti daug lengviau.

Kiti pasiūlymai