Aukštos kokybės durpių substratas pomidorams

Domina geriausi daržininkystės sprendimai? Durpių substratas pomidorams ir kitoms daržovėms bus puiki ir nepamainoma priemonė pomidorų, agurkų, paprikų, baklažanų, įvairių kitų daržovių auginimui ir geram derliui užtikrinti. Sužinokite daugiau apie unikalaus substrato savybes ir atraskite patikimus tiekėjus, pas kuriuos galėsite įsigyti įvairių rūšių substrato gera kaina.

Substrato savybės ir privalumai

Ši substrato rūšis yra paruošta neutralizuotų durpių pagrindu ir tinka įvairioms daržovėms. Substrate yra visos augalų dygimui, žydėjimui bei vaisių vedimui skirtos medžiagos. Barstykite juo dirvožemį, kuriame bus sodinamos daržovės, taip pat pasodintus daržovių daigus. Gamybai naudotos technologijos užtikrina optimalų šaknų maitinimą ir augalų vystymąsi, aprūpina visomis reikiamomis mineralinėmis medžiagomis.

Patikima priemonė geresniam daržovių augimui

Substratu pagerintoje dirvoje veisiasi mažiau piktžolių ir kenkėjų, augalas apsaugomas nuo įvairių ligų, auga ir vystosi greičiau ir sklandžiau, negu nenaudojant jokio substrato. Trąšos ir mikroelementai parinkti specialiai daržovėms. Svarbiausia palaikyti optimalų dirvos balansą ir rūgštingumo lygį, užtikrinti optimalias sąlygas augalų augimui.

Be substrato augalai dažnai nėra pajėgūs pilnai sunokinti gero ir gausaus derliaus, jiems trukdo įvairios nepalankios aplinkos sąlygos. Durpių substratas ne tik apsaugos augalus, bet ir užtikrins geresnį derlių.

Kokybiškas durpių substratas pomidorams, sukurtas pagal specialų poreikį. Pasinaudokite šia substrato rūšimi ir auginkite didelius bei sveikus pomidorus ir kitas daržoves.

https://www.rekyva.eu/saula/

Kiti pasiūlymai